Anasayfa » Kurumsal İletişim » Sosyal Sorumluluğumuzun Bilincindeyiz
print         

Sosyal Sorumluluğumuzun Bilincindeyiz

 

Sosyal Sorumluluğumuzun Bilincindeyiz

Cuno Group “Yaşam Kalitesini İyileştirme” projesi kapsamında “Tema Vakfı” işbirliği ile çalışanlarına eğitim ve bilinçlendirme çalışması başlattılar.

Cuno Group, sosyal sorumluluk bilinci içersinde, ülkemizin “yaşam kalitesini iyileştirme” amacına ulaşmak için, çalışanlarımızla, onların aileleriyle, yerel halkla, bütün toplumla birlikte ekonomik gelişmeye destek verme sorumluluğunu taşımaktadır. Doğal kaynaklarımızın hızla tükendiği, çevresel felaketlerin artan ciddiyetlerle gündeme geldiği günümüzde, bireyler ve devletlere olduğu kadar ticari kuruluşlara da sorumluluklar düştüğünün bilincindeyiz.

Cuno Group olarak, aktivitelerimizin çevresel etkisini azaltmayı, çevre kirliliğini önlemeyi ve tüketicilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan kaliteli ürünler üretirken bağımlı olduğumuz doğal kaynakların sürdürülebilirliğini desteklemeyi amaçlamaktayız. Aynı zamanda çevre performansımızı sürekli geliştirmeye ve yürürlükte olan bütün çevre ile ilgili yasa ve yönetmeliklerin beklentilerini fazlasıyla karşılamakta kararlıyız.

Kaynakların sürekli olmadığının farkında olan çalışanlarımız, gelecek nesillere yaşanabilir, doğal kaynakları olan bir dünya bırakabilmek için sürekli iyileştirme çalışmaları yapmaktadırlar.